Jennifer Nicole Lee është një modele amerikane eksperte e fitness dhe aerobi.

Jennifer ka arritur suksesin falë bukurisë së saj por akoma më shumë falë punës së madhe që ajo ka bërë me fizikun e saj.

Jennifer Nicole Lee ka fituar së fundmi cmimin Miss Bikini America, jo më kot me trupin që ka, por e gjitha kjo në sajë të punës që ajo kryen për të qenë në formë.

36 vjecarja ka nisur karrierën e saj me dvd për fitness ku dhe është bërë e njohur.

Ne po sjellim këtu një fotogaleri me imazhe të marra nga revista të ndryshme për të cilat ka pozuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here