Jennifer Lopez tregon format e saj seksiEdhe pse 46 vjeç, Jennifer Lopez i vërtetoi audiencës se ajo është ende në formë.

Këngëtarja shkëlqeu teksa performoi në hapjen e shfaqjes “All I have” në AXIS , Planet Hollywood mbrëmjen e së mërkurës.

Jennifer dukej tepër mahnitëse e veshur me një kostum transparent dhe me gurë që tregonin format e saj perfekte, ndërkohë që i dhuroi një spektakël të vërtetë fansave të saj.

Jennifer Lopez tregon format e saj seksi

 

Jennifer Lopez tregon format e saj seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here