Jennifer Lopez tej seksi në Los Angeles Jennifer Lopez ka bërë performancë të jashtëzakonshme në festivalin “iHeartRadio Music” në Los Angeles.

46 vjeçarja tregoi asetet e saj trupore derisa u shoqërua nga grupi i saj i balerinëve.Lopez duket se është akoma në formë dhe vazhdon të mbetët njëra nga këngëtaret më me nam në skenën muzikore, transmeton KlanKosova.

Ajo kishte veshur një palë rroba banjo ngjyrë të bardhë me disa rrypa ndërsa flokët e saj i kishte kapur lart.
Këngëtarja përpos që është e angazhuar në karrierën e saj ka edhe dy fëmijë me ish bashkëshortin e saj, Marc Anthony.

Jennifer Lopez tej seksi në Los Angeles

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here