Jennifer Lopez sërish në krahët e Casper SmartJennifer Lopez ka “konfirmuar” zërat për ribashkim me të dashurin e saj Casper Smart.Çifti është fotografuar nga paparacët pasi at kanë darkuar së bashku të mërkurën mbrëma, transmeton Telegrafi.

Dhe Jennifer nuk ka ngurruar të zgjedhë disa nga veshjet më të mira për këtë darkë romantike në West Hollywood.

Aktorja dhe këngëtarja 45-vjeçare dukej mjaft në formë dhe seksi me një fustan të gjatë që dukej se e kishte zgjedhur pikërisht për këtë natë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here