Jennifer Lopez refuzon 1 milion dollarë për performancën në natën e Vitit të RiJennifer Lopez ka vendosur të mos paraqitet në një nga klubet e Miamit në natën e ndërrimit të moteve, për të festuar me familjen dhe shoqërinë.

Kështu, artistja ka refuzuar një pagë prej 1 milion dollarësh në klubin ‘E11ven’, duke i thënë menaxherit të saj të anulojë mbrëmjen.

Lopez ka qenë shumë e nxënë këtë vit, me xhirime të serialit dhe performancat në Las Vegas dhe ka vendosur që të kalojë më shumë kohë në shtëpinë e saj të re, bashkë me familjen e saj dhe shoqërinë./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here