JenniferSuperylli botëror, Jennifer Lopez dihet se është pos një këngëtare e mirë edhe një aktore e shkëlqyer.

Ajo është pjesë e kastit të filmit “Shades of Blue”, një film që atrakton çdo javë nga 5 milionë shikues.

Në episodin e fundit këngëtarja dhe aktorja shihet në skena mjaft erotike, shkruan Telegrafi.

Jennifer Lopez luan në këtë film përkrah aktorit atraktiv Gino Anthony Pesi, kurse skenat e nxehta mes tyre kanë befasuar pubilkun.

Jennifer Lopez në skena të nxehta …

47 vjeçarja sërish ka shfaqet në nivel të lartë, kurse vazhdon të shijojë lidhjen me yllin e bejsbollit Alex Rodriguez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here