Jennifer Lopez, vetëm pak muaj pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Marck Anthony, duket se e ka harruar këtë të fundit dhe ka nisur një marrëdhënie me aktornin e njohur, Bradley Cooper.

ta janë fotografuar së bashku gjatë ditës së djeshme në Los Anxhelos, duke konfirmuar kështu zërat për një lidhje të mundshme mes tyre.

42-vjeçarja Lopez është përpjekur që të mbulojë fytyrën në foto, për shkak se kërkon ta mbajë ende të fshehtë lidhjen e nisur me aktorin 37-vjeçar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here