Jennifer Lopez në formë të përkryerJennifer Lopez është ndër këngëtaret me famë botërore, por që është edhe shumë e dashur për publikun.Ajo së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku është shfaqur tejet seksi dhe në formë.

Këngëtarja ka të veshur një fustan ngjyrë rozë por që realisht ia tregon pjesët e saj të trupit të cilat i ka në formë të përkryer.

Ajo duket si një 20 vjeçare edhe pse realisht ka më shumë vite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here