Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, arrin gjithmonë që të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj.

Përveçse këngëtare, ajo di të jetë edhe një aktore e shkëlqyer, dhe këtë e ka vërtetuar duke u bërë pjesë e filmit “Second Act”.

Jennifer Lopez është pjesëmarrëse në filmin “Second Act” (Foto: Nicholas Hunt/Getty Images/Guliver)

Premeira e këtij filmi është dhënë të enjten në New York, ku prezente ka qenë edhe vet Lopez.

48-vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj glamuroze, veshur me një fustan ngjyrë rozë të hapur para, dhe të lëshuar prapa.

Jennifer Lopez mahnit me paraqitjen e saj në New York (Foto: Nicholas Hunt/Getty Images/Guliver)

Me një grim të lehtë në fytyrë, ajo bëri që e gjithë vëmendja të pasohet nga ajo.

Në tapetin e kuq të premierës, Jennifer u pa e shoqëruar nga i dashuri i saj, Alex Rodriguez.

Jennifer Lopez  e shoqëruar nga i dashuri i saj Alex Rodriguez në premierën e filmit “Second Act” (Foto: Nicholas Hunt/Getty Images/Guliver)

Ky i fundit kujdesej në çdo çast për më të dashurën e tij, e cila përkundër moshës vazhdon të ruajë linjat trupore, dhe dukej rrezatuese gjatë premierës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here