Kanë kaluar 12 vjet që nga publikimi i videos së parë muzikore “If You Had My Love “ dhe ylli i muzikës pop “Jennifer Lopez është akoma edhe më e bukur se atëherë.

Kohëve të fundit është duke punuar për klipin e saj të fundit dhe e shohim përkrah yllit të telenovelave meksikane William Levy ose Brad Pitt- i meksikan në një nga plazhet e mrekullueshme të Meksikës.

 

– “Ka qenë një kënaqësi për mua që bashkëpunova me një nga femrat më të bukura në botë, u ndjeva shumë rehat përkrah saj, ajo është një person shumë i sinqertë dhe argëtues – është shprehur aktori meksikan Levy.

Shpresojmë që bashkëshorti i saj Mark Anthony të mos jetë bërë shumë xheloz.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here