Këngëtarja Jennifer Lopez gjithmonë di si të tërheq vëmendjen.Kësaj here ajo është paraqitur me fustan të kuq, ku ka lënë të gjithë pa fjalë.

“World Of Dance”, ishte vendi ku pati kënaqësinë të shoh bukurin e Jenniferit.47 vjeçe ishte në shoqërinë e Derek Hough nga “Dancing With The Stars”, yllin “R&B” Ne-Yo dhe Jenna Dewan Tatum, në natën e parë të serive të konkurrencës dhe garimit në vallëzim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here