Jennifer Lopez kopjon Elvana Gjatën?! Diçka shumë e ngjashme me një artiste shqiptare është vënë re mbrëmë në American Music Awards.Zakonisht jemi mësuar që këngëtaret shqiptare të kopjojne ose inspirohen nga ato të huaja.

Por rastësia ka bërë që Elvana Gjata të vishet para JLo, në stilin indian.

Kjo ka ndodhur mbrëmë në gala mbrëmjen e American Music Awards, ku nikoqirja Jennifer Lopez ka veshur një body të dizajnuar nga Dsquared2, e cila ngjason shumë me atë të artistes shqiptare Elvana Gjata, transmeton lajmi.net.

Kjo e fundit e ka veshur atë pak javë më herët të dizajnuar nga Valdrin Sahiti, për një fotosesion shumë të nxehtë. Me sa duket stili indian do të jetë shumë “in” muajt në vazhdim.

Për më shumë shikoni fotot dhe gjykojeni vetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here