Pavarësisht moshës, Lopez po vazhdon të qëndrojë e re.

Artistja ka festuar ditëlindjen e 49’të në Bahamas me të dashurin e saj, Alex Rodriguez, miqtë dhe familjarët e tyre.

Këngëtarja postoi një fotografi me shishe të shampanjës, duke shfaqur trupin e pabesueshëm të saj.

Njerëzit janë mahnitur se si, pavarësisht se ka mbushur pothuajse të pesëdhjetat, Lopez duket kaq e re dhe seksi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here