Jennifer Lopez ende super-seksiJennifer Lopez ndoshta ka mbushur 46 vjet, por gjithsesi ajo prapë duket fenomenale dhe di si të bëjë shou.

Gjatë interpretimit në koncertin “iHeartRadio Fiesta Latina” në Majami, ajo publikut i ka dhuruar një pamje në vithet e saj të përkryera, të cilat edhe e kanë bërë të famshme para 20 vjetëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here