I dashuri i Jennifer Lopezit, valltari Casper Smart i ka treguar shokut më të mirë të tij detaje nga jeta dashurore me këngëtaren dhe aktoren e famshme.

“Ka trup të mrekullueshëm, duket më mirë se sa shumë vajza njëzetvjeçare. Në shtrat është e pangopshme, kurrë nuk ngihet seks”, i ka thënë në besim Casper mikut të tij.

Jennifer dhe Smart janë njohur para gjashtë muajsh, kur ajo e kishte angazhuar valltarin për turnetë e saj botërore.

Miqtë e këngëtares pohojnë se Jennifer me valltarin e ri vetëm argëtohet dhe se kjo e lidhje, e cila është vetëm e natyrës seksuale, nuk ka kurrfarë ardhmërie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here