Jennifer Lopez del hapur me të dashurin Alex RodriguezJennifer Lopez tashmë edhe publikisht po del me të dashurin e saj, bejsbollistin Alex Rodriguez.

Ky çift u fotografua tek po shkonin të drekonin në një restaurant të shtrenjtë të Manhattanit, raporton Daily Mail.

Ditë më parë, Rodriguez kishte folur në një emision për lidhjen e tij me J-Lo, dhe madje kishte dhënë edhe detaje mbi ato se çfarë ai di për të

Jennifer Lopez del hapur me të dashurin Alex Rodriguez

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here