Jennifer Lopez ka thënë se ka mësuar ta dashurojë vetveten qëkurse është bërë nënë.

Pop ylli ka thënë se shumicën e ditëve ua kushton binjakëve të saj Max dhe Emme, por ajo e di se sa është e rëndësishme që të kujdeseni edhe për veten.

“Kam mësuar mësimin më të madh, që është dashuria ndaj vetvetes. Kjo është në rend të parë”, ka thënë për media këngëtarja, për të cilën po flitet se është në një lidhje të re me një valltar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here