Flitet së fundmi se Jennifer Lopez beson se ajo dhe i dashuri i saj Casper Smart nuk kanë një të ardhme së bashku.

Super ylli 42 vjeçar dhe valltari Casper kanë filluar lidhjen e tyre pak kohë më parë, pas ndarjesë së saj nga bashkëshorti i saj, këngëtari latin, Marc Anthony, vitin e kaluar.

“Jennifer momentalisht është në turne botërore me Enrique Iglesias dhe Casper po udhëherë koreografinë e koncerteve. Në këtë mënyr, Jennifer shpesh e ndjen vetën si dado dhe jo si e dashura e tij.

Casper ka dëshirë të dalë nëpër ndeja të ndryshme dhe kjo nuk po i pëlqen këngëtares. Jen padyshim do të ndahet me të, edhe atë shumë shpejt”, tha një burim për Radaronline.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here