Jennifer Lawrence sensuale dhe plot stilSensuale dhe plot stil, është kjo aktorja e njohur Jennifer Lawrence, e cila së fundmi ka pozuar për markën “Dior”, shkruan Daili Mail, transmeton Indeksonline.

Aktorja e “The Hunger Games”, edhe njëherë ka treguar se sa sexy dinë të jetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here