Jennifer Aniston këmbëngul se ajo nuk është dhe aq e pastër sa mendojnë njerëzit, pasi asaj i pëlqen të fyejë pistë dhe të tregojë batuta të pista.

Aktorja e “Friends” është e njohur për imazhin e saj si femër e pastër, por këmbëngul se ajo nuk sillet aq mirë sa mendojnë njerëzit, pasi ajo ka një sens mjaft të pistë të humorit.

“Unë nuk jam e pistë para njerëzve dhe nuk e di…por më pëlqen të tregoj njërën apo tjetrën shaka të pistë. Më pëlqen po ashtu edhe të fyhem. Unë e kam fjalën ‘f*ck’ më të preferuarën”, theksoi ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here