Jennifer Aniston me pamje të përsosurSekretet e një pamjeje të përsosur të divave të Hollywood-it kanë tërhequr gjithmonë publikun. Ne të gjithë dëshirojmë të dimë truqet e aplikuara nga zonjat e famshme atraktive, të cilat parakalojnë në qilim të kuq me një pamje të përsosur.

Megjithatë, rasti i Jennifer Aniston mund të jetë në gjendje t’ju zhgënjejë, sepse sekreti i linjës së saj nuk është dieta, por mënyra e jetës.

Bukuroshja tërheqëse thotë se për vite me radhë konsumon pesë racione në ditë, si dhe ushtron çdo ditë, por jo për orë të tëra, por për pesë minuta. Megjithatë, nga këto rutinat e përditshme pothuajse kurrë nuk devijon.

Trajnerja e saj personale, Katie Keller, thotë se nuk beson në numërimin e kalorive dhe se Jennifer konsumon pesë vakte të vogla me vlera ushqyese të mirë balancuara në ditë. “Unë këshilloj klientët tanë që gjithmonë të kenë ushqim të gatshëm për të marrë me vete, në mënyrë që të mos vijnë në një situatë për të ngrënë diçka që nuk do të duhej. Jennifer kurrë nuk ha vetëm të gjithë paketimin e biskotave ose çokollatës, por as që e sjell veten në atë situatë”, shpjegon Keller, e cila gjithashtu bashkëpunoi me Julia Roberts, Michelle Pfeiffer, Claudia Schiffer dhe Kim Kardashian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here