Jenner pozon nudoNe kemi parë foto të Kendall Jenner duke modeluar për Calvin Klein më parë por kurrë nuk kemi parë si kjo pozë.

Adoleshentja seksi u shfaq duke pozuar për gjigandin e të brendëshmeve, markën e famshme Calvin Klein.

Në fakt Kendall shfaqet pothuajse lakuriq ku zbulon një pjesë të gjoksit të saj që e mban mbuluar me dorë dhe trupin e saj seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here