Jenner ka zmadhuar gjoksin17 vjeçarja i ka mohuar thashethemet se ka rritur gjoksin, por me fotot e reja të postuara tregojnë për një gjoks më të plotë.Ndonëse i ka mohuar thashethemet, kirurgët plastikë mendojnë se Jenner ka bërë operacion në gjoks.

Megjithatë, Kylie ka qeshur me këto deklarata duke thënë: Kushdo që mendon se kam bërë operacion gjoksin, është një sasi e madhe ngjitësi që po m’i mban lartë”.

Pas kësaj ajo nxorri gjoksin e majtë për fansat e saj, që ishte i mbuluar me ngjitës të bardhë dhe shërbeu si dëshmi për t’iu treguar fansave që Kylie është ende natyrale. Të paktën në atë pjesë të trupit.

Sidoqoftë, kirurgu plastik, Alex Karidis ka thënë për magazinën New! Se ngjitësi nuk i jep dot tërë atë volum gjokseve dhe se padyshim, Kylie Jenner ka kryer operacion plastik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here