Jenner flet për bendin KardashianAjo është duke mirëmbajtuar një biznes familjar.Dhe për revistën e Haute Living New York për muajin gusht/shtator, Kriss Jenner ka folur për bendin Kardashian si të pandalshëm.

59 vjeqarja është veshur me një fustan të gjerë, ndërsa ka folur edhe vjazën e saj Kourtney Kardashian e cila është ndarë nga Scott Disick pas tre fëmijëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here