Jenner ekspozon trupin e saj sexy!Disa orë më herët, ato patën një paraqitje të mrekullueshme në prezantimin e veshjeve të kompanisë Balmain, në kuadër të Javës së Modës në Paris.

Kështu, pas ndejës e organizuar nga Shtëpia Franceze e Modës, të enjten në mbrëmje, Kandall Jenner dhe miket e saj, u panë rrugëve të Parisit, ndërsa shkuan për të darkuar në restorantin Laperouse.

Kendall , 19 vjeçe, tregoi figurën e saj të bujshme, me pantallona të ngushtë ngjyrë lëkure, derisa dukej se së bashku me shoqet ishin dakorduar që të veshin rroba me ngjyrë të njëjtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here