Jenner do të eci në shfaqjen e 2015-së në Victoria SecretBukuroshja 20 vjeçare, Kendall Jenner ka konfirmuar se ajo ka qenë e rezervuar për një spot për natën e madhe duke ju bashkuar shoqes saj më të ngushtë Gigi Hadid.

20 vjeçarja e cila festoi ditëlindjen e saj dje, ka postuar në Instagram një ilustrim të sajin dhe Gigit të veshur me uniformë “Shërbimi i Victoria Secret”.

Jenner ka shkruar: “Dhurata më e mirë që kam marrë për ditëlindje ndonjëherë. Gjithmonë ka qenë ëndrra ime më e madhe të jem pjesë e të rinjve në Victoria Secret. Dhe oh unë këtë do ta bëjë me shoqen time më të mirë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here