Jenna Dewan zbulon trupin e saj prej 20-vjeçareje!Jo më kot aktori Channing Tatum vazhdon të jetë marrëzisht i dashuruar pas të shoqes pasi kjo e fundit, edhe pse 35 vjeçe vazhdon të ketë trupin e një 20-vjeçareje!

Aktorja Jenna Dewan ka pozuar për një set fotosh në Malibu, Kaliforni. Duke veshur bikini ngjyrë të kuqe, një bluzë rrjetë dhe një kapele dielli, ajo duket rrezëllitëse dhe me forma trupore perfekte siç i ka hije një kërcimtareje.

Fotografi dhe asistentët e pranishëm në set janë shprehur se Jenna gjithmonë është përpjekur të duket e thjesht me një make-up minimalist në sytë e publikut. Ky detaj i vogël, por në dukje thelbësor nxjerr në pah hiret e artistes.

Jenna Dewan zbulon trupin e saj prej 20-vjeçareje!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here