Jeniffer Lopez sjell këngën "Ain't Your Mama" Jeniffer Lopez është një ndër kënëgëtaret më të kërkuara në botë. Ajo edhe pse është 46 vjeçare format e saj trupore janë më të komentuara dhe të zgjedhura si më të mirat pothuajse çdo vit.

Jeniffer, sot ka publikuar këngën e saj më të re “Ain’t Your Mama”, por video kjo e cila nuk mund të shihet në shtetin tonë.

Ajo, në këtë video është parë më shumë se e bukur, pra e mrekullueshme si di vetëm ajo . Rreth kësaj video Jeniffer, duket se është inspiruar në vitet e 50’ta nga stili të cilin ka zgjedhur. Ajo kishte vendosur që vëmendja e gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale të vendosej tek ajo natën e enjte kur edhe ka publikuar një fotografi e veshur vetëm me kostime në formë trekëndëshi kështu me një pamje mahnitëse, transmeton Indeksonline.

Këngëtarja, përmes kësaj kënge ka shpalosur një grua e cila i drejtohet mashkullit të saj me një tekst sikur unë nuk jam nëna jote, unë nuk do të gatuaj gjithë ditën.
Jeniffer, ka realizuar edhe videoklipin të tillë, duke përshkruar një grua në vitet e 50’ duke kombinuar xhirimet me tekstin e kësaj kënge. Ajo madje është komentuar menjëherë për “vjedhje” të stilit nga Marilyn Monroe, gjë kjo tashmë e mohuar nga Jeniffer.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here