Ajo ka shkaktuar një stuhi në internet me fotot e saj. Për këtë arsye, mediat e kanë mbiquajtur edhe ‘infermierja më seksi në botë’.

Ajo quhet Carina Linn dhe është 23 vjeç. Infermierja nga Tajvani ka postuar pak foto online, por menjëherë ka tërhequr mijëra ndjekës.

Disa e kanë kritikuar për imazhet provokuese, por ajo thotë se nuk ndjehet e shqetësuar. Linn punon në një spital në kryeqytetin tajvanez.27 28 29 30 31 32 33 34

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here