Jehona Sopi frymëzohet nga Lady Gaga. Ky është mendimi i parë që të vjen në mend sapo sheh një ndër fotot më të reja të Jehonës, këngëtare që zakonisht është vlerësuar për stilin e vecantë që e karakterizon.

Por, fotoja ku një kordon në ballë me plot me rruaza që i bien mbi fytyrë në formë perdeje tek Jehona të con as më shume as më pak por tek në një foto të bërë kohë më parë nga Lady Gaga.

Amerikania e vlerësuar si një risi për prurjet në muzike, look e veshje, vazhdon të trondisë botën me imazhe të reja të saj, por duket se ka tronditur jo pak dhe Jehonën me idene për të të zbukuruar fytyrën me bizhuteri. iv>

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here