Këngëtarja Jehona Sopi jo vetëm se është larguar nga skena muzikore, por edhe nga stili ekstravagant. Ajo më nuk zbulohet fare, shkruan “Kosovarja”.

Çfarë ka ndikuar në këtë transformim të këngëtares? Jeta profesionale, apo…?

Një është e qartë, Jehona më nuk është e dikurshmja. Këngëtarja e njohur së fundi ka marrë pjesë në një aheng dhe aty është shfaqur shumë e mbuluar, ndryshe nga mikja e saj, këngëtarja Nora Istrefi, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Jehona ka shtuar mjaftë në peshë./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here