Jehona-SopiËshtë ndër këngëtaret më të dashura, e cila megjithatë së fundi i është larguar pak skenës muzikore dhe po merret më shumë me profesionin e psikologes, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja po jeton një martesë të lumtur dhe jeta familjare po i shkon për mrekulli, ani pse detajet e saj mundohet ti mbajë largë syve të publikut.

A e dini se çfarë mendon Jehona për tradhtinë bashkëshortore. Ja se ç’ka thënë ajo në një intervistë:“Nuk e kam përjetuar asnjëherë, është situate e panjohur për mua, nuk e di se si do të kisha reaguar, shpresoj të mos ta përjetoj kurrë…”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here