Jehona Dreshaj i çmend shitësit Nuk është këngëtare, as modele, por është e njohur. U bë e njohur falë motrës së saj, e më pas falë aseteve trupore, shkruan “Kosovarja”.

Nëna natyrë është treguar shumë bujarë me Jehonen, të cilën e ka paisur me fytyrë e trup fantastik. E, pika e fortë e saj është gjoksi, që tërheq shumë shikime, gjithmonë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja edhe në shoping del e veshur në mënyrë provikative dhe me gjasë i çmend shitësit. /Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here