Kate Middleton dhe Prince William nuk ishin të vetmit që shkuan në Wimbledon të dielën.

Në ndeshjen e zviceranit Roger Federer dhe serbit Novak Djokovic u panë edhe Jeff Bezos dhe e dashura e tij Lauren Sanchez.

Bezos, 55 vjeç, dhe Sanchez, 49 vjeçare mbanin syze dielli derisa Djokoviç kryesonte kundër Federer në ndeshjen historike.

CEO i Amazon, Bezos, i cili kohët e fundit përfundoi divorcin e tij prej 38 miliardë dollarësh nga gruaja MacKenzie pas 25 vjet martese, ka shijuar verën me Sanchez.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here