Leto është befasuar kur ka marrë vesh se grupi i tij “30 Seconds to Mars” ka marrë katër nominime nga MTV Video Music Awards (VMA).

Videoklipi i këngës “Kings And Queens” mes tjerash do të garojë për çmimin e ‘klipit më të mirë rok’ dhe për ‘klipin më të mirë të vitit’.

Aktori dhe këngëtari Leto ishte në Australi kur dëgjoi lajmin, ndërsa ka thënë për MTV News se dita kur e mori vesh këtë lajm “do të hyjë në histori të këtij grupi të vogël”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here