Jackson dhe Jermaine Dupri, janë ribashkuar për të incizuar një album së bashku.

Verën e kaluar cifti Jackson-Dupri u ndanë, por ata kanë mbetur miq dhe Janet po mbështet ish të dashurin për realizimin e albumit të ardhshëm.

Bryan-Michael Cox, është shprehur se: “Jam producent i albumit të ardhshëm të Janet të cilin e realizon me Jermaine dhe do të jetë vërtetë ‘hot’”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here