Janet Jackson bëhet nënë në moshën 50-vjeçareJanet Jackson ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, i cili është djalë.

Një deklaratë thuhet se këngëtarja dhe bashkëshorti, biznesmeni katarian Wissam Al Mana, kanë qenë të emocionuar për të mirëpritur fëmijën e tyre të cilin e kanë emëruar Isa Al Mana.

“Janet është mirë, e pa stresuar dhe po pushon e qetë”, ka shtuar zëdhënësi i këngëtares 50-vjeçare.

Vlen të theksohet se spekulimet në lidhje me shtatzëninë u shfaqën prillin e kaluar. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here