Janet dhe Madonna do të realizojnë duetDy divat e muzikës pop, Madonna dhe Janet Jackson, kanë vendosur që të bëjnë një duet së bashku.

Dy këngëtaret janë takuar në një darkë të fshehtë për të diskutuar realizimin e një kënge të përbashkët për nder të ikonës së ndjerë të muzikës pop Michael Jackson.

Një burim ka treguar se pas MTV Video Music Awards, dy këngëtaret e mëdha janë takuar për të diskutuar në lidhje me përgatitjen e një kënge të përbashkët për Mbretin e muzikës pop.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here