Jane Beech dhe Jemma Lucy puthen në publikBukuroshja e njohur në Britani, Jane Beech është parë duke u puthur në publik me modelen e tatuazheve, Jemma Lucy.Ish Miss Britania ka treguar simpatinë e saj për femra në krahun e biondes së mbuluar me tatuazhe.

Dy bukuroshet janë argëtuar së bashku në një lokal nate në Londër.

Provokimi nuk ishte vetëm me puthje pasi që në haptazi ato filluan edhe me prekje të tjera trupore.

 Jane Beech dhe Jemma Lucy puthen në publik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here