Janë tre vese që gjithmonë e kanë torturuar Lindsay Lohan.

Aktulasiht thashethemet mbi bukuroshen amerikane janë shtuar së shumti si pasojë e një deklarate të lëshuar nga ylli i botës së pornografisë Alex Torres, me emër arti Voodoo.

Ai pohon se ka shkuar në shtrat me aktoren (ndërkohë që babai Michael Lohan po flinte një kat më poshtë) dhe madje është paguar për ti ofruar këtë shërbim.

Në lidhje me një ngjarje të tillë “vajza e keqe” e Holywood nuk ka komentuar ende.

“Mund të pyesni dhe atë (Michael Lohan) nëse është në dijeni të asaj mbrëmje që kam kaluar me vajzën e tij, –  deklaron Torres në emisionin radiofonik kanadez “The Jim Richards Show” – Janë të shumta ato yje të Hollivudit që më paguajnë shuma të larta për ti kënaqur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here