Jada Pinkett tregon trupin 'seksi' në premierën e filmit “Concussion”Pinkett shoqëron bashkëshortin e saj Will Smith në premierën e filmit “Concussion”

44 vjeçarja duket mrekullueshëm në një fustan që rrezonte nga rruazat prej argjendi, duke vënë në pah pjesët e saja të trupit më intime dhe duke i dhënë asaj një pamje shumë të mirë përkrah bashkëshortit të saj.

Will Smith ishte i veshur me një kostum të zi, kollare të kaltër dhe me këpucë shkëlqyese. Pinkett ka qenë njëra nga yjet më të ëmbla që parakaluan tapetin e kuq.

Jada Pinkett tregon trupin 'seksi' në premierën e filmit “Concussion”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here