Janet Jackson – e cila ka qenë në lidhje shatë vjeçare me Jermaine Dupri dhe është ndarë me të vitin e kaluar – si duket ka filluar një lidhje të re me biznesmenin Wissam Al Mana.

Al Mana është biznesmen 35 vjeçar dhe sipas disa raporteve më këngëtaren për herë të parë janë takuar në Paris në Fashion Week.

Këngëtarja Janet Jackson e cila është 44 vjeçare tha më parë se qëllimi i saj në jetë është që të krijoj familjen e saj sa më shpjet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here