Jackman tregon trupin në formëAi është i njohur sidomos për rolin e “Wolverine” në seritë e X-Men.

Hugh Jackman ka një fizik për t’u pasur zili dhe këtë e tregoi edhe në Havai.

Aktori 46- vjeçar po pushon në plazhin Kona.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here