Ja vërteta e “lidhjes” mes Adrian Gaxhës dhe Fatmës Është përfolur shumë për një lidhje mes këngëtarit Adrian Gaxha dhe moderatores simpatike të In Tv, Fatma Methasani.

Thashethemet filluan një vit më parë, kur Gaxha promovoi klipin e tij “Kalle”, në emisionin e Fatmës ku u vu re që dy protagonistët, patën një “kimi” mes tyre.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here