Ja urimi i këngëtares Ramosaj për bashkëshortin Këngëtarja një nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar, ajo sot ka një ditë shumë të veçantë, shkruan Kosovarja.

Dita e sotme e Argjentinës është ditë feste, ajo feston ditën më të bukur e ku kjo ditë sjelli bashkudhëtarin e saj në këtë jetë.

Përkrahë fotos këngëtarja ka lënë një mesazh mbresëlënës dhe ku tregon një marrëdhënie të shëndetshme te çifti: ‘Të dua më shumë se gjithçka që është e mundshme. Faleminderit që je një burrë perfekt dhe një baba I mahnitshëm.. Faleminderit që je thjesht ti. Jam këtu që ti shpenzojmë së bashku të gjitha vitet që do vijnë’.

Ja urimi i këngëtares Ramosaj për bashkëshortin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here