Ja urimi i Ermalit dhe Amardes për vitin e ri Ermal Mamaqi dhe Ami kanë uruar vitin e ri për të gjithë fansat e tyre.

Dyshja kanë pozuar bashkë në ditë pushimi duke u relaksuar në ambient të hapur, transmeton Telegrafi.Në këtë urim ajo që vërehet pos motit të mirë, është edhe buzëqeshja.

Dyshja në këtë foto i dëshirojnë të gjithëve që sa më shumë të qeshin në vitin qën po vjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here