Ja surprizat e Shkëlzenit për Armina MevlaninArmina Mevlani ka festuar mbrëmjen e djeshme 25 vjetorin mes miqve dhe surprizave të shumta të përgatitur nga i fejuari i saj Shkëlzen Berisha.

Në ditëlindje kanë qenë rreth 80 miq të çiftit në një nga ambientet më luksoze në kryeqytet. Ka një ditëlindje ku Armina ndoshta për herë të parë i ka shprehur dashurinë partnerit të saj nëpërmjet një fjalimi përpara miqve dhe më pas së bashku me Shkëlzenin kanë kërcyer edhe një këngë që nëpërmjet së cilës Armina i ka shprehur dashurinë.

Siç duket dhe nga foto ka qenë një ditëlindje që do të mbahet end për Arminën me fishekzjarrë dhe trëndafila pa fund. më poshtë po postojmë edhe dy video që janë publikuar në profilin e Olti Currit.

Ja surprizat e Shkëlzenit për Armina Mevlanin

Ja surprizat e Shkëlzenit për Armina Mevlanin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here