Rita Ora ka sjellur këtë muaj këngën e saj më të re të titulluar “Your Song”.

Kënga është pritur mjaft mirë duke marrë shumë klikime në You Tube dhe në kanalet e tjera muzikore, shkruan arbresh.info.

Këngëtarja e lindur në Kosovë ka bërë të ditur se është duke punuar në realizimin e klipit të këngës që pritet të jetë shumë interesant.

Më poshtë keni disa prej momenteve nga realizimi i klipit.

Coming soon ??? https://lnk.to/YourSong

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here