Ja si shkrihet Safetja për burrin Safete Mustafa kurrë nuk ka qenë më aktuale dhe kjo falë jetës së saj private. Ajo bashkë me të motrën përherë kanë kënduar, por nuk kanë qenë të përfolura, shkruan “Kosovarja”.

Lëvizjet e reja në jetën private të Safetës, e kanë vënë atë në fokus të medias rozë, duke e bërë një nga emrat më të lakuar.

Se Safete Mustafa është mjaftë e dashuruar në burrin, duket qartë, shkruan “Kosovarja”.
Shikoni se si shkrihet ajo teksa e sheh atë duke dhënë intervistë për “Prive”-në.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here