Ja si pengohet Mariah Carey Mariah Carey përjetoi një moment të sikletshëm ditën e hënënë tapetin e kuq, e veshur me taka me platform të lartë.

Këngëtarja 46 vjeçare humbi njërën këpucë pasi u pengua gjatë eventit NBC Upfronts në Nju Jork, ku dhe do të promovojë reality show-n e saj të ardhshëm.

Ylli i muzikës pop, e veshur me një fustan të ngushtë, arriti ta rimerrte sërish balancën në kontroll falë ndihmës së rojeve të sigurimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here